Tornimäe 5, 10145 Tallinn
+372 6 32 32 32
Küsimuste korral palun helistage +372 6 32 32 32
Tallinnas Tornimäe Ärikeskuses tegutsev hambaravikliinik Kliinik 32 laiendas ruume ning täiendas oma tehnikaparki mitme tipptasemel seadmega.
„Kliinik on nüüd kolmandiku võrra suurem ning hambaravikabinette varasema üheteistkümne asemel viisteist. Mõistagi tähendab rohkem ruumi võimalust oma tegevust laiendada,“ ütleb keerulistele hambaravijuhtumitele spetsialiseerunud hambaravikliiniku Kliinik 32 peaarst dr Lauri Vahtra.
Soov olla parim ja pakkuda patsientidele läbimõeldud ravilahendusi, eeldas muutust just ravi planeerimiseks paremate tingimuste loomiseks. Koos laienemisega naabrite arvelt ning olemasolevate ruumide renoveerimisega parandati kõikide kliiniku töötajate töötingimusi, kaasajastati personali töö- ja puhkeruume, patsientide vastuvõtuala ning ruumidesse toodi rohkem kunsti. Seminariruumis, kus iganädalaselt ravijuhtumite arutamiseks seminare peetakse, kaunistab seina fotograafi Arne Maasiku töö „Saarnaki Ränk“.
Peaarst dr Vahtra nimetab tähtsaks ka Kliinik 32 tehnikapargi laienemist. „Enne oli patsientide teenindamiseks kliinikus Zeiss Extaro 300 mikroskoope neli, nüüd on seitse. 3Shape Trios suusisesed skännereid oli enne kaheksa, nüüd kaksteist. Mõlemad seadmed on hambaravi tipptehnoloogia viimase sõna töövahendid.“
„Täiesti uued seadmed kliinikus on aga Modjaw digitaalne näokaar ja Dexis uue generatsiooni 3D-röntgen, mis on Baltikumi esimene ning ühtlasi on see ka kõige kallim töövahend meie kliinikus. Dexis 3D-röntgen suudab luua patsiendi hammastest kihilised ülesvõtted, mis on ülimalt detailsed ja kõrge pildikvaliteediga. Seade on varustatud tehisintellektiga, mis suudab automaatselt välja kalkuleerida lõualuus asuva närvi asukoha, ära kaardistada patsiendi kõik hambad ning ühildada 3D-pildiga intraoraalse kaamera ülesvõtte,“ selgitab dr Vahtra, kes ise on oma töös spetsialiseerunud hambaravikirurgiale.
Kaasaegsed töötingimused ja tehnoloogia loovad võimalused areneda ka sisuliselt. „Digitaalsete tehnoloogiate areng on muutnud meie arstide töövõtteid ja avanud uued võimalused ravide planeerimisel, kus arstidena näeme rohkem, saame olla täpsemad, koostöö erinevate hambaravi spetsialistidega on kiirem ja efektiivsem. Samuti aitavad digitaalsed tööriistad visualiseerida ja kaasata paremini patsienti ravi protsessi,” ütleb dr Vahtra.
Teemad
Jaga artiklit
Facebook Twitter